Reklama

Śmietnik i miejsce spotkań towarzyskich

04/04/2024 08:01

– Zauważyłem, że teren znajdujący się na tyłach przemyskiego archiwum – po byłych magazynach wojskowych – obecnie znajdujący się prawdopodobnie w prywatnych rękach, stał się miejscem zakrapianych spotkań towarzyskich.

–  Pomału staje się też składowiskiem śmieci. Nikt nie reaguje, a przecież miejsce można by wykorzystać w jakiś sensowny sposób. Mogłoby stanowić dogodną lokalizację na parking choćby dla żołnierzy pobliskiej jednostki, którzy – nie mając wystarczającej przestrzeni na własnym parkingu – zastawiają samochodami okoliczne chodniki, a nawet prywatne posesje – komentuje sytuację przemyślanin.

 

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/04/2024 08:01
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama