Reklama

Spowodował kolizję. W organizmie miał ponad 1,5 promila

23/03/2024 09:44

Dokładnie 1,66 promila alkoholu miał 47-letni motocyklista, który zderzył się z zaparkowanym na poboczu drogi pojazdem kia.

Do tego, dość nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę, 17 marca, po g. 19 na ul. Słowackiego w Radymnie. Jak ustalili przybyli na miejsce policjanci, kierujący jednośladem matki Honda, 47-letni mieszkaniec Radymna najechał na zaparkowaną na poboczu osobówkę. Doznając przy tym obrażeń został przewieziony do szpitala. 

W związku z kierowaniem pod wpływem, mężczyzna stracił prawo jazdy, a jego motocykl został odholowany na policyjny parking. Mieszkańcowi Radymna grożą: kara do trzech lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

Reklama

em.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama