Trwa sesja Rady Miejskiej w Przemyślu. Odbyło się głosowanie w sprawie podwyżek opłat za parkowanie samochodów w płatnych strefach. Radni ją przegłosowali. Nowe stawki – 200-procentowa dla osób nieposiadających Przemyskiej Karty Mieszkańca i 50-procentowa dla ich posiadaczy – zaczną obowiązywać od 1 sierpnia br.
Podczas głosowania na sali obrad obecnych było 17 radnych. „Za” przyjęciem uchwały głosowali:
Przeciwni podwyżce byli:
Od głosu wstrzymał się
Na sali obrad podczas tego głosowania nieobecni byli: Maciej Kamiński, Piotr Krzeszowski, Stanisław Surma i Janusz Zapotocki. W sesji nie biorą udziału Monika Jaworska i Grażyna Stojak.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze