Reklama

Stało się. Radni przegłosowali podwyżkę opłat za parkingi

Trwa sesja Rady Miejskiej w Przemyślu. Odbyło się głosowanie w sprawie podwyżek opłat za parkowanie samochodów w płatnych strefach. Radni ją przegłosowali. Nowe stawki – 200-procentowa dla osób nieposiadających Przemyskiej Karty Mieszkańca i 50-procentowa dla ich posiadaczy – zaczną obowiązywać od 1 sierpnia br.

Podczas głosowania na sali obrad obecnych było 17 radnych. „Za” przyjęciem uchwały głosowali:

  • Robert Bal,
  • Bartłomiej Barczak,
  • Paweł Bugera,
  • Rafał Kijanka (wszyscy Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości),
  • Przemysław Bukowski,
  • Paweł Grabas,
  • Tomasz Jaroch,
  • Marcin Kowalski,
  • Marcin Maciołek,
  • Anna Sienkiewicz,
  • Dariusz Tkacz (wszyscy Wspólnie dla Przemyśla),
  • Anna Grad-Mizgała,
  • Liliana Kalinowska (obie Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej),
  • Ewa Sawicka (niezależna).

Przeciwni podwyżce byli:

  • Jerzy Krużel,
  • Ryszard Kulej (obaj Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej).

Od głosu wstrzymał się

  • Paweł Rząsa (Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej).

Na sali obrad podczas tego głosowania nieobecni byli: Maciej Kamiński, Piotr Krzeszowski, Stanisław Surma i Janusz Zapotocki. W sesji nie biorą udziału Monika Jaworska i Grażyna Stojak.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/03/2025 11:33
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama