Reklama

Staranował pojazd drogowców. Miał ponad 3 promile

Kierowca mazdy zlekceważył czerwone światło i wjechał w samochód firmy wykonującej roboty drogowe na krajowej „77”. Ucierpiał siedzący w nim pracownik. Drugi w ostatniej chwili uskoczył do rowu.

Do wypadku doszło w piątek, 12 maja, niemal w samo południe. Z relacji niżańskiej policji wynika, że pojazd drogowców był oznakowany, a w miejscu, gdzie stał, obowiązywała sygnalizacja świetlna i ruch wahadłowy. Montowali wówczas  tzw. wagi drogowe. Siedzący za kierownicą mazdy 40-latek, mieszkaniec Woliny, zlekceważył czerwone światło i z impetem uderzył w auto ekipy drogowej, w wyniku czego to przemieściło się o kilka metrów do przodu. Pracownik siedzący w pojeździe i kierowca mazdy trafili do szpitala. Więcej szczęścia miał drugi mężczyzna pracujący w firmie wykonującej remonty dróg. Zdąrzył uskoczyć do rowu i  dzięki temu uniknął obrażeń. Badanie stanu trzeźwości 40-letniego kierowcy mazdy nie pozostawiło wątpliwości. Miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

 

Reklama

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości