Reklama

Starosta wręczył nagrody nauczycielom

24/10/2020 06:36

Także Starostwo Powiatowe w Przeworsku świętowało Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji nagrody starosty za szczególne osiągnięcia w pracy pedagogicznej i opiekuńczo-wychowawczej przyznano 8 nauczycielom.

Pedagodzy docenieni zostali za zaangażowanie w codzienną prace oraz za ich wkład w rozwój placówek oświatowych, w których są zatrudnieni. 15 października, na specjalnie w tym celu zorganizowanym spotkaniu[paywall], nagrody wręczał starosta przeworski Bogusław Urban, do kwiatów i dokumentów potwierdzających wyróżnienie dołączając ciepłe życzenia z okazji Dnia Nauczyciela. W sumie laureatami tegorocznej nagrody zostało 8 pedagogów. Nagrodzono trzech nauczycieli z Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku, trzech nauczycieli z I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku, jednego nauczyciela z Zespołu Szkół w Sieniawie oraz jednego pracującego w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Przeworsku.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama