Reklama

Stop totalnej inwigilacji! Konfederaci u Kuchcińskiego

23.01 b.r. przed biurem byłego marszałka Sejmu, obecnie ministra w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, posła Marka Kuchcińskiego (PiS) przedstawiciele Konfederacji Wolność i Niepodległość zwołali konferencję prasową na temat rządowego projektu ustawy Prawo Komunikacji Elektronicznej.

Zebrani wyrazili swój zdecydowany sprzeciw wobec próby ingerencji w wolność obywatelską. Nie tylko polityków, ale także wszystkich użytkowników telefonii komórkowej i mediów społecznościowych.

Pismo sygnowali: dr hab. Andrzej Zapałowski (działacz opozycyjny, radny przemyski, wykładowca akademicki, sympatyzuje z Konfederacją), Andrzej Słodyczko z Przemyśla (przewodniczący okręgu 22 Konfederacji Korony Polskiej), Witold Wróbel z Przemyśla (Konfederacja - Ruch Narodowy), Paweł Kuźma z Przeworska (wiceprzewodniczący okręgu 22 Konfederacji Korony Polskiej), działacz społeczny Mariusz Piwko.

Reklama

Pismo odebrał pracownik biura posła Marka Kuchcińskiego. Konfederację Wolność i Niepodległość tworzą trzy ugrupowania: Konfederacja Korony Polskiej, Ruch Narodowy i Nowa Nadzieja.

Szerzej w najbliższym wydaniu ŻP.


fot.Artur Wilgucki
AW
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    superdrab_21 2023-01-23 20:43:50

    Tu Konfederację popieram. Chichot historii i obłuda pisiorów nie zna granic. Za PO krzyczeli o inwigilacji dziennikarzy i nie tylko, a sami w latach 2005-2007 to robili. Teraz Pegasus się skończył to wymyślają Pegasus- bis. Tak jak PiS -PZPR bis, z tą różnicą, że tamci byli skromniejsi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama