23.01 b.r. przed biurem byłego marszałka Sejmu, obecnie ministra w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, posła Marka Kuchcińskiego (PiS) przedstawiciele Konfederacji Wolność i Niepodległość zwołali konferencję prasową na temat rządowego projektu ustawy Prawo Komunikacji Elektronicznej.
Zebrani wyrazili swój zdecydowany sprzeciw wobec próby ingerencji w wolność obywatelską. Nie tylko polityków, ale także wszystkich użytkowników telefonii komórkowej i mediów społecznościowych.
Pismo sygnowali: dr hab. Andrzej Zapałowski (działacz opozycyjny, radny przemyski, wykładowca akademicki, sympatyzuje z Konfederacją), Andrzej Słodyczko z Przemyśla (przewodniczący okręgu 22 Konfederacji Korony Polskiej), Witold Wróbel z Przemyśla (Konfederacja - Ruch Narodowy), Paweł Kuźma z Przeworska (wiceprzewodniczący okręgu 22 Konfederacji Korony Polskiej), działacz społeczny Mariusz Piwko.
Pismo odebrał pracownik biura posła Marka Kuchcińskiego. Konfederację Wolność i Niepodległość tworzą trzy ugrupowania: Konfederacja Korony Polskiej, Ruch Narodowy i Nowa Nadzieja.
Szerzej w najbliższym wydaniu ŻP.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tu Konfederację popieram. Chichot historii i obłuda pisiorów nie zna granic. Za PO krzyczeli o inwigilacji dziennikarzy i nie tylko, a sami w latach 2005-2007 to robili. Teraz Pegasus się skończył to wymyślają Pegasus- bis. Tak jak PiS -PZPR bis, z tą różnicą, że tamci byli skromniejsi.
Tu Konfederację popieram. Chichot historii i obłuda pisiorów nie zna granic. Za PO krzyczeli o inwigilacji dziennikarzy i nie tylko, a sami w latach 2005-2007 to robili. Teraz Pegasus się skończył to wymyślają Pegasus- bis. Tak jak PiS -PZPR bis, z tą różnicą, że tamci byli skromniejsi.