Zawody sportowo- pożarnicze to nie tylko znakomita okazja na rodzinne spędzenie wolnego czasu, ale przede wszystkim możliwość współzawodnictwa między strażakami z regionu. To swoisty sprawdzian własnych możliwości, mocnych i słabych stron i doskonały trening do działań przeciwpożarowych.
W spartakiadzie udział wzięło 10 drużyn strażaków ochotników: z Bystrowic, Czudołowic, Cząstkowic, Roźwienicy, Rudołowic, Tyniowic, Węgierki, Więckowic, Woli Roźwienickiej i Woli Węgierskiej, a turniej odbywał się w obecności m.in[paywall]. wiceministra Rodziny i Polityki Społecznej i posła na Sejm RP Anny Schmidt, starosta jarosławskiego Stanisława Kłopota, wicestarosty Mariusza Trojaka i radnego powiatowego Krzysztofa Sasa.
Po zaciętej rywalizacji w sztafecie pożarniczej z przeszkodami i ćwiczeniu bojowym, przy wtórze licznie przybyłych zwolenników strażackiej pasji, na podium uplasowali się kolejno: OSP Bystrowice z czasem 94,82, OSP Rudołowice z czasem 112,05 i OSP KSRG Roźwienica z czasem 113,33. Sponsorami zawodów byli AiK Kordjak, Greinplast, AgroMaz, Delikatesy Centrum w Roźwienicy oraz Posterus Piotr Korytko.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze