OSP Łukawiec cieszy się z nowo wyremontowanej części remizy. Obiekt został oddany do użytku pod koniec listopada.
Część oficjalną rozpoczął prezes OSP w Łukawcu Tomasz Czołacz, który dziękował wszystkim, którzy pomogli w sfinansowaniu tego przedsięwzięcia oraz strażakom z miejscowej OSP, dzięki którym możliwe było dokończenie inwestycji na czas i uporządkowanie terenu wokół remizy.
Całość inwestycji to koszt ponad 77 tys. zł. Prawie 50 tys. pozyskano z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a pozostała część pochodziła z budżetu gminy Wielkie Oczy.
W sobotniej uroczystości wzięli udział: sekretarz stanu w Kancelarii Rady Ministrów Anna Schmidt-Rodziewicz, poseł na Sejm RP Teresa Pamuła oraz przedstawiciele władz powiatowych, gminnych oraz komendy wojewódzkiej PSP i okolicznych jednostek OSP. Remont strażnicy w Łukawcu to kolejny długowyczekiwany etap prac. W planach jednostki jest jeszcze dokończenie garażu i zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze