Reklama

Strażacy mają nową remizę

14/12/2019 11:09

OSP Łukawiec cieszy się z nowo wyremontowanej części remizy. Obiekt został oddany do użytku pod koniec listopada.

Część oficjalną rozpoczął prezes OSP w Łukawcu Tomasz Czołacz, który dziękował wszystkim, którzy pomogli w sfinansowaniu tego przedsięwzięcia oraz strażakom z miejscowej OSP, dzięki którym możliwe było dokończenie inwestycji na czas i uporządkowanie terenu wokół remizy.

Całość inwestycji to koszt ponad 77 tys. zł. Prawie 50 tys. pozyskano z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a pozostała część pochodziła z budżetu gminy Wielkie Oczy.

W sobotniej uroczystości wzięli udział: sekretarz stanu w Kancelarii Rady Ministrów Anna Schmidt-Rodziewicz, poseł na Sejm RP Teresa Pamuła oraz przedstawiciele władz powiatowych, gminnych oraz komendy wojewódzkiej PSP i okolicznych jednostek OSP. Remont strażnicy w Łukawcu to kolejny długowyczekiwany etap prac. W planach jednostki jest jeszcze dokończenie garażu i zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama