Reklama

Strażacy z Chłopic modlili się o pomyślność [ZDJĘCIA]

05/05/2024 16:21

Msza święta w intencji strażaków została odprawiona w piątek, 3 maja w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chłopicach.

Podczas homilii ks. Jacek Książek – proboszcz parafii w Chłopicach, z pełnią uznania podkreślił trudną i pełną poświecenia strażacką służbę.

Nie zabrakło też tych, którzy dzielnie wspierają chłopicką OSP, m.in: wójta gminy, Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Chłopicach Andrzeja Homy z małżonką, Sekretarza Gminy Marzeny Blok, Komendanta Gminnego Związku OSP RP w Chłopicach Wawrzyńca Kościka, czy reprezentantów gminnych jednostek OSP wraz z pocztami sztandarowymi.

em. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Alexx09 2024-06-27 22:14:35

    Ogień wybuchł w ponad 400-metrowej blaszanej hali, w której składowane były odpady w postaci paliwa alternatywnego RDF https://vidmate.bet/.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama