Msza święta w intencji strażaków została odprawiona w piątek, 3 maja w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chłopicach.
Podczas homilii ks. Jacek Książek – proboszcz parafii w Chłopicach, z pełnią uznania podkreślił trudną i pełną poświecenia strażacką służbę.
Nie zabrakło też tych, którzy dzielnie wspierają chłopicką OSP, m.in: wójta gminy, Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Chłopicach Andrzeja Homy z małżonką, Sekretarza Gminy Marzeny Blok, Komendanta Gminnego Związku OSP RP w Chłopicach Wawrzyńca Kościka, czy reprezentantów gminnych jednostek OSP wraz z pocztami sztandarowymi.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ogień wybuchł w ponad 400-metrowej blaszanej hali, w której składowane były odpady w postaci paliwa alternatywnego RDF https://vidmate.bet/.