Reklama

Stypendia dla najzdolniejszych. 225 uczniów nagrodzonych!


Zarząd Powiatu Jarosławskiego przyznał stypendia motywacyjne za wyniki w nauce. Do ich wręczenia doszło 24 listopada br. w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. Łącznie nagrodzonych zostało aż 225 uczennic i uczniów z siedmiu szkół ponadpodstawowych, działających pod skrzydłami powiatu jarosławskiego oraz szkół dotowanych przez powiat.


– Inwestycja w zdolną młodzież to najlepsza lokata w przyszłość naszego powiatu

– powiedział podczas uroczystości starosta jarosławski Kamil Dziukiewicz, dziękując jednocześnie nauczycielom i rodzicom za ich codzienną pracę i wsparcie. Warto wiedzieć, że do tej pory nagradzani byli tylko ci uczniowie, którzy uczęszczali do placówek, dla których powiat jest organem prowadzącym. Od tego roku do tego grona dołączyły szkoły, które powiat dotuje. To istotna zmiana, bo zwiększa grono nagrodzonych osób...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 67% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/12/2025 16:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama