Reklama

Stypendia dla sportowców, którzy wyróżnili się na arenie krajowej i międzynarodowej

Po raz piaty z rzędu burmistrz Przeworska Leszek Kisiel przyznał stypendia sportowe dla zawodników, którzy wyróżnili się na arenie krajowej i międzynarodowej oraz osiągnęli tam wysokie wyniki.

Stypendia mają wesprzeć sportowców, zachęcić do dalszej pracy oraz zrekompensować trudy w związku z obraną przez siebie dyscypliną.

W tym roku nagrodzeni zostali:

Karolina Barylak z Przeworskiego Klubu Karate Kyokushinkai – laureatka II miejsca w Mistrzostwach Europy oraz III miejsca w Akademickich Mistrzostwach Polski; Jakub Curzytek, który wraz z drużyną zajął[paywall] II miejsce na Turnieju Międzynarodowym Nadziei Olimpijskich w ramach Grupy Wyszehradzkiej;  Sebastian i Hubert Goń (bracia) – zwycięzcy Mistrzostw Makroregionu Południowego i Mistrzostw Europy, laureaci Mistrzostw Polski i Podkarpacia, zawodnicy Przeworskiego Klubu Karate Kyokushinkai; Magdalena Jarosz – laureatka IX miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów w akrobatycesportowej oraz zdobywczyni VII miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów;  Agnieszka Leśnicka – biegaczka, brązowa medalistka Mistrzostw Polski w Biegu na Orientację 2021;  Dorota Lipińska – zdobywczyni IV miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów, również w akrobatyce sportowej, powołana do KadryNarodowej na II półrocze 2021 roku; Anna Panek – zwyciężczyni Mistrzostw Polski Juniorów w tej samej dyscyplinie; Gabriela Puchała – zdobywczyni II miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych – również w akrobatyce sportowej. 


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama