Po raz piaty z rzędu burmistrz Przeworska Leszek Kisiel przyznał stypendia sportowe dla zawodników, którzy wyróżnili się na arenie krajowej i międzynarodowej oraz osiągnęli tam wysokie wyniki.
Stypendia mają wesprzeć sportowców, zachęcić do dalszej pracy oraz zrekompensować trudy w związku z obraną przez siebie dyscypliną.
W tym roku nagrodzeni zostali:
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze