Prezydent Przemyśla zaprasza wszystkich samotnych, potrzebujących i bezdomnych na świąteczny żurek. Będzie czekał na Rynku Starego Miasta w Niedzielę Palmową (14 kwietnia) od godziny 10.00.
„A Was, drodzy Przemyślanie, prosimy: Jeśli znacie kogoś, kto chciałby posilić się sycącym i rozgrzewającym żurkiem – przyprowadźcie Go do naszego namiotu. Niech radosna atmosfera Świąt Wielkiej Nocy zagości w każdym sercu!” – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ten to ma gest, a Chomy taki bez serca. Myślę że z takim dobrym włodarzem Przemyśl będzie nadal rozkwitać, jak róży kwiat. Tak trzymać. A co na to wieczny radny Zapotocki, czy zapomniał już o swoich przedwyborczych grochówkach
W przyszłym roku bedzie potrzeba wiecej żurku,"dzięki" p.v-ce szykuje sie kolejna grupa do zwolnienia w Przemyślu czyt.spółce Miasta
Smacznego tylko dlaczego tak rzadko,można co niedziele ,bo caritas nieczynny,ale trzeba chcieć mniej gadać ,więcej działać.
Ten to ma gest, a Chomy taki bez serca. Myślę że z takim dobrym włodarzem Przemyśl będzie nadal rozkwitać, jak róży kwiat. Tak trzymać. A co na to wieczny radny Zapotocki, czy zapomniał już o swoich przedwyborczych grochówkach
W przyszłym roku bedzie potrzeba wiecej żurku,"dzięki" p.v-ce szykuje sie kolejna grupa do zwolnienia w Przemyślu czyt.spółce Miasta
Smacznego tylko dlaczego tak rzadko,można co niedziele ,bo caritas nieczynny,ale trzeba chcieć mniej gadać ,więcej działać.