Reklama

Świąteczny żurek dla potrzebujących w Przemyślu

10/04/2019 14:39

Prezydent Przemyśla zaprasza wszystkich samotnych, potrzebujących i bezdomnych na świąteczny żurek. Będzie czekał na Rynku Starego Miasta w Niedzielę Palmową (14 kwietnia) od godziny 10.00.

„A Was, drodzy Przemyślanie, prosimy: Jeśli znacie kogoś, kto chciałby posilić się sycącym i rozgrzewającym żurkiem – przyprowadźcie Go do naszego namiotu. Niech radosna atmosfera Świąt Wielkiej Nocy zagości w każdym sercu!” – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego.
pab
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Obserwator - niezalogowany 2019-04-10 19:22:14

    Ten to ma gest, a Chomy taki bez serca. Myślę że z takim dobrym włodarzem Przemyśl będzie nadal rozkwitać, jak róży kwiat. Tak trzymać. A co na to wieczny radny Zapotocki, czy zapomniał już o swoich  przedwyborczych grochówkach

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    szok - niezalogowany 2019-04-12 20:55:45

    W przyszłym roku bedzie potrzeba wiecej żurku,"dzięki" p.v-ce szykuje sie kolejna grupa do zwolnienia w Przemyślu czyt.spółce Miasta

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Szczecin - niezalogowany 2019-04-13 08:40:43

    Smacznego tylko dlaczego tak rzadko,można co niedziele ,bo caritas nieczynny,ale trzeba chcieć mniej gadać ,więcej działać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama