Reklama

Święto amatorskiego tenisa stołowego w Jarosławiu [ZDJĘCIA]


To była kolejna niezwykle udana amatorska tenisowa impreza zorganizowana przez Amatorski Klub Tenisa Stołowego „Amator” w Jarosławiu na czele z prezesem Markiem Gudzelakiem. Do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba zawodniczek i zawodników, bo aż 112 osób!


Turniej odbył się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sikorskiego w Jarosławiu. Stawką był puchar wicemarszałka województwa podkarpackiego Piotra Pilcha, który sam wziął udział w zawodach! Województwo Podkarpackie zresztą było jednym z współorganizatorów tego ze wszech miar udanego przedsięwzięcia.

Jak już wspomnieliśmy, na starcie stanęło aż 112 osób z takich miejscowości jak: Sanok, Dębica, Rzeszów, Telatyn, Lublin, Lubaczów, Tarnobrzeg, Puławy czy Brzozów. Ceremonii otwarcia zawodów dokonali wspomniani P. Pilch i M. Gudzelak oraz reprezentujący burmistrza Jarosławia Marcina Nazarewicza wicedyrektor MOSiR Łukasz Chmura, właściciele sklepu „Mrówka” Jarosław Krzysztof Bartoszek i Andrzej Bartoszek, prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu Andrzej Makar oraz jarosławska radna Agnieszka Rodzinka.

Reklama

Po ceremonii otwarcia nastąpiła rywalizacja turniejowa, która przebiegała w sportowej atmosferze. Mecze stały na wysokim poziomie i były niezwykle wyrównane. Przez to dostarczyły wielu emocji, a o to przecież w sporcie chodzi.

– Po frekwencji doskonale widać, że takie wydarzenia cieszą się sporym zainteresowaniem sportowców amatorów. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju oraz wszystkim, którzy wsparli organizację zawodów. Osobne podziękowania kieruję do burmistrza Jarosławia Marcina Nazarewicza za udostępnienie hali MOSiR, za wspieranie jarosławskiego sportu, a dzięki zwiększeniu środków finansowych na sport, kluby z Jarosławia mają większe możliwości rozwoju

Reklama

– powiedział M. Gudzelak.

Sędzią głównym turnieju był Mieczyslaw Krakowiak. Patronem medialnym – Ekspres Jarosławski, a wsparcia – oprócz wyżej wymienionych – udzielili: Centrum Ogrodnicze Gmyrek w Jarosławiu, firma „Hol-Ser” Karol Wania, Oxynet Jarosław, MOSS Meble.

 

Wyniki:

  • Kobiety: 1. Kinga Hawro (Jarosław), 2. Ewa Bocian (Lublin), 3. Agnieszka Koc.
  • Mężczyźni do 50 lat: 1. Jarosław Klamut (Jabłonica Polska), 2. Przemysław Stola, 3. Bartłomiej Niedźwiedź (Lublin).
  • Mężczyźni 50 – 60 lat: 1. Robert Kalita (Lublin), 2. Radosław Poświatowski (Puławy), 3. Wojciech Szymański (Dębica).
  • Mężczyźni powyżej 60 lat: 1. Janusz Bachta (Borek Stary), 2. Jarosław Dróżdż (Jawornik Polski), 3. Andrzej Wilk (Stobierna).
  • Mężczyźni – II, III, IV liga: 1. Arkadiusz Elceser (Rzeszów), 2. Oskar Socha (Łętownia), 3. Jacek Flaumenhaft (Jarosław).
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/02/2026 11:15
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama