Reklama

Święto Kaszyc, fajne święto

12/06/2015 14:15

Po raz trzeci mieszkańcy Kaszyc, Orłów oraz kilku miejscowości gminy Radymno mieli okazję bawić się podczas minionej niedzieli na rodzinnym święcie zorganizowanym z racji Dnia Dziecka. Wójt gminy Orły Bogusław Słabicki zaprosił mieszkańców do zabawy – jak to się mówi – na świeżym powietrzu. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Maluchami przez cały dzień zajmowali się animatorzy. Gry, konkursy, zabawy szły w parze z szaleństwami na dmuchanych zjeżdżalniach. Ponadto dzieci, młodzież oraz nieco starsi od młodzieży panowie wzięli udział w zawodach piłkarskich. Wójt zaprosił do rywalizacji drużynę z partnerskiej gminy Solonka na Ukrainie (turniej nabrał więc międzynarodowego charakteru) oraz drużynę Życia Podkarpackiego. Od kilkunastu lat bardzo chętnie przyjmujemy zaproszenia na tego typu święta i turnieje. 

Przede wszystkim dlatego, że możemy bezpośrednio poznać się z naszymi czytelnikami. Celowo podałem informację o długiej historii naszych sportowych wojaży do różnych miejscowości byłego województwa przemyskiego. Myślę, że dzięki temu mogę pokusić się o następującą opinię: wbrew temu co mówią różnego rodzaju maruderzy, w naszych małych ojczyznach potrafimy się fantastycznie organizować i jesteśmy z nich dumni. W niedzielne popołudnie tę radość i dumę zobaczyłem w Kaszycach.  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama