Po raz trzeci mieszkańcy Kaszyc, Orłów oraz kilku miejscowości gminy Radymno mieli okazję bawić się podczas minionej niedzieli na rodzinnym święcie zorganizowanym z racji Dnia Dziecka. Wójt gminy Orły Bogusław Słabicki zaprosił mieszkańców do zabawy – jak to się mówi – na świeżym powietrzu. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Maluchami przez cały dzień zajmowali się animatorzy. Gry, konkursy, zabawy szły w parze z szaleństwami na dmuchanych zjeżdżalniach. Ponadto dzieci, młodzież oraz nieco starsi od młodzieży panowie wzięli udział w zawodach piłkarskich. Wójt zaprosił do rywalizacji drużynę z partnerskiej gminy Solonka na Ukrainie (turniej nabrał więc międzynarodowego charakteru) oraz drużynę Życia Podkarpackiego. Od kilkunastu lat bardzo chętnie przyjmujemy zaproszenia na tego typu święta i turnieje.Przede wszystkim dlatego, że możemy bezpośrednio poznać się z naszymi czytelnikami. Celowo podałem informację o długiej historii naszych sportowych wojaży do różnych miejscowości byłego województwa przemyskiego. Myślę, że dzięki temu mogę pokusić się o następującą opinię: wbrew temu co mówią różnego rodzaju maruderzy, w naszych małych ojczyznach potrafimy się fantastycznie organizować i jesteśmy z nich dumni. W niedzielne popołudnie tę radość i dumę zobaczyłem w Kaszycach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze