Reklama

Świętowali wspólne pół wieku

Niezapomniana uroczystość złotych godów z udziałem 13 par odbyła się 16 października w gminie Chłopice.

Miłość, zrozumienie i szacunek – to recepta na długie, szczęśliwe, wspólne życie – podkreślali zgodnie jubilaci świętujący 50. rocznicę ślubu. W tym gronie znaleźli się: Elżbieta i Antoni Balawajderowie, Augustyna i Józef Dubikowie, Krystyna i Zbigniew Hukowie, Józefa i Józef Iwańscy, Stanisława i Antoni Kiełkowiczowie, Janina i Franciszek Loncowie, Janina i Zbigniew Loncowie, Maria i Zdzisław Olchowie, Janina i Fryderyk Pytlowany, Józefa i Józef Sidorowie, Stanisława i Jan Szawarniakowie, Józefa i Marian Wojtuniowie oraz Teresa i Stanisław Żołnierzowie. Odbierając gratulacje i Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie od wójta gminy Chłopice Andrzeja Homy, w obecności sekretarz gminy Marzeny Blok i kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Mirosława Buczki, nie kryli wzruszenia i radości z faktu, że udało im się przetrwać wszelkie życiowe zawirowania. Jak podkreślono, każda z par stanowi przykład dla młodych pokoleń, którym w obecnych czasach z coraz większym trudem przychodzi sprostanie wyzwaniom związanym z zawarciem związku małżeńskiego.

Jubilatom życzono zdrowia, szczęście i nieustającej miłości oraz tego, by uczucie, które ich łączy  pielęgnowali jak największy skarb.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/11/2024 16:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama