Już niebawem poznamy werdykt kapituły, która 6 października zebrała się w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie w celu oceny zgłoszonych produktów i przyznania 28 certyfikatów „Smaczne bo podkarpackie” 2022.
Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie we współpracy z wojewodą podkarpackim i marszałkiem województwa podkarpackiego rokrocznie organizuje program, którego głównym celem jest wypromowanie produktów, mających szansę stać się wizytówką Podkarpacia.
Zgłoszone do plebiscytu produkty również w tym roku były[paywall] oceniane pod względem: wyglądu, kształtu, barwy, smaku, zapachu, konsystencji i struktury. Poddano też ocenie poprawność ich etykietowania i znakowania pod względem poprawności narzucanej m.in. przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE w sprawie przekazania konsumentom informacji na temat żywności.
Kapitułę Programu tworzą nieprzypadkowo eksperci rynku spożywczego, osoby zaufania publicznego i przedstawiciele mediów.
Patronat honorowy nad programem objął minister rolnictwa i rozwoju wsi, a partnerami są: PKO Bank Polski oraz Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.wszystko jest przejrzyste bez ukrytych opłat, bardzo jest łatwy i szybki proces rejestracji, teraz korzystam tylko z serwisu finrada pl
wszystko jest przejrzyste bez ukrytych opłat, bardzo jest łatwy i szybki proces rejestracji, teraz korzystam tylko z serwisu finrada pl