Reklama

Szczęśliwie skończyło się tylko uszkodzonymi pojazdami i mandatem…

05/03/2024 16:18

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek, 4 marca w Studzianie. Kierujący oplem stracił nagle panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechał w prawidłowo jadący samochód ciężarowy.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. 64-letni mieszkaniec Przeworska który spowodował zderzenie, podobnie jak kierowca ciężarówki, był trzeźwy. Sprawca kolizji, w związku ze spowodowaniem zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama