Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań. Pensjonariusz Domu Pomocy Społecznej odnaleziony!

17/09/2025 10:21

– Po trzech dniach intensywnych poszukiwań, 57-letni pensjonariusz Domu Pomocy Społecznej w Jarosławiu został odnaleziony. Mężczyznę, w jednym ze sklepów na terenie Radymna rozpoznał jarosławski strażak i powiadomił policjantów. 57-latek trafił pod specjalistyczną opiekę

– przekazała jarosławska komenda.

Mężczyzna był poszukiwany od niedzieli, 14 września. Do działań byli zaangażowani: jarosławscy policjanci, funkcjonariusze Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu oraz ratownicy z psami z rzeszowskiego STORAT. Prowadzili poszukiwania m.in. w okolicach placówki, w pobliskich lasach, na polach, w zabudowaniach i okolicach rzeki San. 

Reklama

Jak podkreśliła KPP w Jarosławiu, funkcjonariusze weryfikowali każdy sygnał mogący pomóc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny, którego życie mogło być zagrożone. Poszukiwania prowadzone były przez całą dobę w trudnych warunkach terenowych i pogodowych. 

We wtorek, 16 września, około g. 11.30,  strażak PPSP Jarosław, który wcześniej brał udział w poszukiwaniach mężczyzny, zauważył go w jednym ze sklepów na terenie Radymna. O swoich podejrzeniach powiadomił policjantów i monitorował drogę mężczyzny po wyjściu ze sklepu.

Reklama

Policjanci zastali 57-latka na jednej z ulic w Radymnie. Mężczyzna był przemoczony, ale nie posiadł widocznych obrażeń. Na miejsce wezwano ratowników medycznych. 57-latek trafił pod specjalistyczną opiekę

– czytamy w oświadczeniu komendy.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama