Reklama

Szpitalny złodziej grasował na korytarzu. Wykorzystał otwarte drzwi do jednej z sal

Sprawca kradzieży mienia pacjentki z placówki szpitalnej przy ulicy Rogozińskiego w Przemyślu został przesłuchany i usłyszał już zarzuty. Mężczyznę rozpoznali pacjenci.

Do kradzieży doszło w minioną niedzielę, 26 maja. Z relacji przemyskiej policji wynika, że mężczyzna wykorzystał fakt, że drzwi jednej ze szpitalnych sal były otwarte. Wszedł do środka i zabrał telefon komórkowy, który należał do jednej z pacjentek.

Sprawcą okazał się dobrze znany już policji 49-letni obywatel Ukrainy, podejrzany o kradzieże w Domu Biskupim i Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu, do których doszło 12 i 19 bm. Mężczyzna kradł pozostawione tam portfele, telefony komórkowe, powerbanki i laptopy. Za wspomniane przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawca kradzieży w szpitalu został zatrzymany dzięki policjantom, którzy doszli do tego, że  może nim być ten sam człowiek, którego podejrzewa się o kradzieże z obu wymienionych wyżej obiektów kościelnych. Pomogli też sami pacjenci, którzy potwierdzili, że mężczyzna ten widziany był na korytarzu szpitalnym.

Reklama

Zatrzymany 49-latek trafił na komendę przy ulicy Bohaterów Getta. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Sprawa, prowadzona przez śledczych przemyskiej jednostki policji pod nadzorem miejscowej prokuratury, jest rozwojowa.

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama