Reklama

Sztafeta pokoleń w Nizinach

W święto Konstytucji 3 Maja w Nizinach po raz drugi odbyła się Gminna Trzeciomajowa Sztafeta Pokoleń. Patronat honorowy nad imprezą objęli starosta przemyski Jan Pączek oraz wójt gminy Orły Bogusław Słabicki.

Na starcie wyścigu pojawiło się 40 osób, spośród których większość ukończyła trzykilometrową trasę biegu. Składała się ona z 8 odcinków i obejmowała trasę Zatorze – remiza OSP.

Im było bliżej mety, tym więcej osób[paywall] dołączało do biegaczy. W ostatnim etapie liczba uczestników oscylowała w granicach 200.

Całość zakończył występ taneczny UKS Cheerleaders, po którym wręczono pamiątkowe medale i zaproszono uczestników i gości na poczęstunek.

Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki współpracy UKS Młode Wilki w Nizinach z gminą Orły, Szkołą Podstawową im. Marii Konopnickiej w Nizinach oraz tamtejszą Ochotniczą Strażą Pożarną.

Poprzez organizację wydarzenia nie tylko podkreślono wagę 3-majowego święta, ale też zachęcono do rodzinnych aktywności.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama