– Jedziecie tam wyszkoleni i przygotowani. Proszę Was tylko, abyście to udowodnili. Życzę Wam, byście tak, jak wszyscy razem wyjeżdżacie, tak cali i zdrowi do nas wrócili. A w bagażu przywieźcie ze sobą nowe doświadczenie, które zdobędziecie na tej przybałtyckiej ziemi.
Tymi słowami do wyjeżdżających na misję zwrócił się płk Robert Berej– zastępca Dowódcy 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.
W dniu dzisiejszym w jednostce wojskowej w Żurawicy odbyło się uroczyste pożegnanie żołnierzy XI zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego w składzie Batalionowej Grupy Bojowej sił wzmocnionej Wysuniętej Obecności NATO w Republice Łotewskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze