Reklama

"Tak, jak wszyscy razem wyjeżdżacie, tak cali i zdrowi do nas wróćcie" – pożegnanie żurawickich żołnierzy wyjeżdżających na misję [ZDJĘCIA]

– Jedziecie tam wyszkoleni i przygotowani. Proszę Was tylko, abyście to udowodnili. Życzę Wam, byście tak, jak wszyscy razem wyjeżdżacie, tak cali i zdrowi do nas wrócili. A w bagażu przywieźcie ze sobą nowe doświadczenie, które zdobędziecie na tej przybałtyckiej ziemi.

Tymi słowami do wyjeżdżających na misję zwrócił się płk Robert Berej– zastępca Dowódcy 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.

W dniu dzisiejszym w jednostce wojskowej w Żurawicy odbyło się uroczyste pożegnanie żołnierzy XI zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego w składzie Batalionowej Grupy Bojowej sił wzmocnionej Wysuniętej Obecności NATO w Republice Łotewskiej.

Uroczystości na placu apelowym poprzedziła msza święta w tamtejszej świątyni. Żołnierzy wyjeżdżających na misję pożegnali ich dowódcy, przedstawiciele samorządu, sympatycy oraz rodziny.

Szerzej w najbliższym wydaniu Życia Podkarpackiego.
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama