Reklama

Tak świętowano Narodowe Święto Niepodległości na pływalni [ZDJĘCIA]


Przemyskie niepodległościowe zawody pływackie stanowią doskonałą okazję do wspólnego, aktywnego uczczenia 11 listopada. W tym roku na pływalni POSiR odbyła się już 3. edycja wydarzenia.


III Otwarte Mistrzostwa Przemyśla w Pływaniu z okazji Święta Niepodległości odbyły się 9 listopada. Imprezę pod patronatem prezydenta miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna zorganizowały Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz działająca w strukturach POSiR Akademia Pływania Rybka.

Zawodnicy przed startem głośno odśpiewali hymn Polski, by chwilę później zmierzyć się z wyzwaniem. Wśród pływaków byli zarówno najmłodsi adepci pływania, jak i bardziej wprawieni miłośnicy wodnej rekreacji. Startowano w pięciu kategoriach wiekowych: 2017 i młodsi, 2016 – 2015, 2014 – 2013, 2012 – 2011, 2010 i starsi. Zarówno w blokach indywidualnych, jak i sztafetach. Na dystansach na miarę swoich możliwości

Reklama

Dopingowani przez bliskich i trenerów najmłodsi zawodnicy nie kryli radości z faktu, że sprostali wyzwaniu, zaś wytrawni pływacy byli dumni z tego, że poprawili swoje dotychczasowe rekordy. I jedni, i drudzy zakończyli start, nie kryjąc satysfakcji. Na uczestników czekały nagrody w postaci dyplomów i medali oraz słodkości.

Sponsorami wydarzenia byli: Zakład Automatyki Polna S.A. i Pizzeria Da Grasso Przemyśl.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama