Reklama

„Talenty powiatu lubaczowskiego” przyznane!

Już po raz 14. poznaliśmy najbardziej utalentowanych uczniów z terenu powiatu lubaczowskiego. Gala podsumowująca program miała miejsce w środę, 13 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.

Jak podkreślają organizatorzy:

„głównym celem organizacji przedsięwzięcia, zainicjowanego kilkanaście lat temu  przez powiat lubaczowski oraz poradnię psychologiczno-pedagogiczną z ówczesną dyrektor Małgorzatą Jachyrą-Mazepą, jest docenianie i promowanie osiągnięć uczniów ze szkół z terenu powiatu lubaczowskiego, dokonywanie podsumowań corocznych, połączonych z organizacją uroczystej gali dla uczniów oraz docenianie całokształtu pracy szkół i dorobku nauczycieli”.

Tradycyjnie, najlepsi uczniowie szkół podstawowych i średnich zostali wyróżnieni Złotym, Srebrnym i Brązowym „Talentem” w klasyfikacji zarówno zespołowej jak i indywidualnej. Tradycyjne były również kategorie ich nagrodzenia: naukowiec, artysta, społecznik, sportowiec. W tej edycji przyznano ...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 68% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama