Już po raz 14. poznaliśmy najbardziej utalentowanych uczniów z terenu powiatu lubaczowskiego. Gala podsumowująca program miała miejsce w środę, 13 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.
Jak podkreślają organizatorzy:
„głównym celem organizacji przedsięwzięcia, zainicjowanego kilkanaście lat temu przez powiat lubaczowski oraz poradnię psychologiczno-pedagogiczną z ówczesną dyrektor Małgorzatą Jachyrą-Mazepą, jest docenianie i promowanie osiągnięć uczniów ze szkół z terenu powiatu lubaczowskiego, dokonywanie podsumowań corocznych, połączonych z organizacją uroczystej gali dla uczniów oraz docenianie całokształtu pracy szkół i dorobku nauczycieli”.
Tradycyjnie, najlepsi uczniowie szkół podstawowych i średnich zostali wyróżnieni Złotym, Srebrnym i Brązowym „Talentem” w klasyfikacji zarówno zespołowej jak i indywidualnej. Tradycyjne były również kategorie ich nagrodzenia: naukowiec, artysta, społecznik, sportowiec. W tej edycji przyznano ...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 68% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze