27 kwietnia, z okazji ustanowionego w 1982 roku i przypadającego 2 dni później Międzynarodowego Dnia Tańca, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” przygotowało dla przemyskiej widowni barwne, taneczne widowisko „Z tańcem przez świat”.

W spektaklu, który odbył się na scenie Zamku Kazimierzowskiego, swoje umiejętności zaprezentowali: Zespół Pieśni i Tańca „Przemyśl” , Studio Baletowe „Terpsychora”, Studio Tańca Golden Dance, Szkoła Tańca „A-Z” oraz Zespół Tańca Ludowego Arkan.
Wokalnym wzbogaceniem tego widowiska były występy dwóch młodych, utalentowanych przemyślanek: Martyny Burchały i Kornelii Wodki. Koncert prowadził, uzupełniając go słowem, Jaromir Barański.
Taneczny spektakl na scenie zamku był swoistym hołdem złożonym wszystkim tancerzom z okazji ich święta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze