Reklama

Tarcia w Klubie Radnych PiS. Maciej Kamiński niezależny


Radny Maciej Kamiński, członek Prawa i Sprawiedliwości, były przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu, od 16 czerwca br. jest radnym niezależnym. Przestał być członkiem Klubu Radnych PiS w tym zacnym przemyskim gremium.


Tuż przed sesją absolutoryjną, 16 czerwca br., do Biura Rady Miejskiej i Współpracy z Zarządami Osiedli Rady Miejskiej w Przemyślu wpłynęło dość tajemnicze pismo parafowane przez przewodniczącego Klubu Radnych PiS w Radzie Miejskiej w Przemyślu Rafała Kijanki z informacją, że tenże klub liczy czterech radnych. To: R. Kijanka, Robert Bal, Bartłomiej Barczak i Paweł Bugera. Brak w tym gronie Macieja Kamińskiego i Stanisława Surmy dawało sporo do myślenia. Zwłaszcza jeśli chodzi o tego pierwszego. Pismo nie „wyjaśniało”, czy M. Kamiński zrezygnował, czy został z klubu usunięty. Dodajmy, że R. Bal i B. Barczak to byli członkowie Stowarzyszenia dla Przemyśla „Regia Civitas”, a do ostatnich wyborów samorządowych w 2024 r. wystartowali z Komitetu Wyborczego Wyborców Roberta Bala „Przemyśl to My”, gdzie właśnie R. Bal był kandydatem na prezydenta...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 75% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/06/2025 14:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama