Opłatkowa sesja rady gminy Gać (15 stycznia) była okazją nie tylko do wzajemnych podziękowań, złożenia życzeń i podzielenia się opłatkiem. Tego dnia pary z długoletnim stażem małżeńskim otrzymały odznaczenia przyznane przez prezydenta RP.
Nagrodzeni:Zofia i Stanisław Czechowicz, Maria i Józef Duliban, Eugenia i Stanisław Homik, Zofia i Tadeusz Janusz, Krystyna i Jan Kadlof, Maria i Stanisław Kochmańscy, Wiesława i Roman Kochmańscy, Bronisława i Bronisław Jakielaszek, Jan i Danuta Kruk, Zofia i Władysław Łukasik, Teresa i Tadeusz Stępak, Zofia i Albin Szylarowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze