Żołnierz 34 Batalionu Lekkiej Piechoty w Jarosławiu, dowodzonej przez ppłka Marcina Piętnika, a wchodzącej w skład 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej, zatrzymał podpalacza samochodów.
Do zdarzenia doszło 8 września br. wieczorem, na jednym z jarosławskich osiedli. Podczas spaceru żołnierz służący w 3 Podkarpackiej BOT zauważył palący się na parkingu samochód oraz uciekającego mężczyznę, którego odzież również zaczęła się palić.
Reakcja była natychmiastowa. Terytorials ruszył w pogoń za sprawcą. Podpalacz podczas ucieczki został zatrzymany, a następnie przekazany funkcjonariuszom jarosławskiej policji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawa i wyrazy uznania dla tego pana tzw. terytorialsa !!! Tak jak pisałem niedawno to zagrożenie jest nie od zewnątrz ale od wewnątrz i pochodzi od naszych współbraci rodaków, a nie od państw tzw. ościennych. W sumie na razie tak jest i módlcie się żeby tak pozostało. Tylko rzecz w tym żeby zrobić porządek i doprowadzić wszystko do ładu w naszym, jak to się mawia, qrvidołku.
Brawa i wyrazy uznania dla tego pana tzw. terytorialsa !!! Tak jak pisałem niedawno to zagrożenie jest nie od zewnątrz ale od wewnątrz i pochodzi od naszych współbraci rodaków, a nie od państw tzw. ościennych. W sumie na razie tak jest i módlcie się żeby tak pozostało. Tylko rzecz w tym żeby zrobić porządek i doprowadzić wszystko do ładu w naszym, jak to się mawia, qrvidołku.