O roli rolnika w społeczeństwie i wadze wysiłków wkładanych przez tę grupę społeczną w zapewnienie nam wszystkim codziennego chleba mówił na powiatowo-gminnych dożynkach w Pruchniku starosta jarosławski Stanisław Kłopot.
20 sierpnia dziękowano tam za tegoroczne plony. Mszę św. w intencji rolników odprawił w kościele pw. św. Mikołaja w Pruchniku bp Krzysztof Chudzio. Po niej dożynkowy korowód przemaszerował na miejscowy stadion sportowy, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Jej ważnym punktem było przekazanie przez starostów dożynek Zuzannę i Piotra Znamieńczyków chleba upieczonego z tegorocznych zbiorów na ręce gospodarzy wydarzenia – starosty Stanisława Kłopota i burmistrza Pruchnika Wacława Szkoły.
Wręczono też odznaki honorowe „Zasłużony dla Rolnictwa”, nadawane przez ministra rolnictwa i rozwoju wsi. Na wniosek burmistrza Pruchnika odznaczenie takie odebrali rolnicy Henryk Czuba i Jan Chmielecki. Potem tradycyjnie zaprezentowano misternie wykonane dożynkowe wieńce, które wystawiło 18 reprezentacji.
W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele parlamentu, samorządu województwa i powiatów jarosławskiego oraz dębickiego, jak i okolicznych gmin i partnerskich jednostek samorządowych powiatu jarosławskiego z Ukrainy i Słowacji.
Był naturalnie czas relaksu, jaki zapewniły sceniczne występy. Mieszkańców bawili: zespół EM-ART oraz grupy artystyczne z Centrum Kultury Sportu i Turystyki z Pruchnika, a także wyczekiwana gwiazda wieczoru – Góralsi. Dożynki uatrakcyjnili też rekonstruktorzy z Samodzielnego Oddziału Hetmana Jana Karola Chodkiewicza i podopieczni Powiatowego Ogniska Baletowego w Jarosławiu. W ramach imprezy odbył się również Jarmark Produktów Regionalnych. Przybliżono na nim tradycyjne metody wytwarzania chleba. Maluchy zaproszono na warsztaty modeliny i tworzenia świec sojowych oraz do zabawy na dmuchańcach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze