Oba śmiertelne wypadki miały miejsce wczoraj wieczorem. Policja ustala ich dokładne przyczyny.
24 marca, przed godz. 19, w Wierzbnej w powiecie jarosławskim zginął kierowca saaba.
39-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad autem, wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas, gdzie uderzył w przód prawidłowo jadącego opla inisignię.
Mężczyzna zmarł na miejscu. Do szpitala trafili kierująca oplem 50-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego (kobieta była trzeźwa) oraz dwóch pasażerów.
Po godz. 20 doszło do wypadku w Jastkowicach. Kierujący motocyklem 28-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z volkswagenem golfem. Motocyklista zmarł na miejscu. Kierujący golfem był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Informacje o tym, że ten, w kogo wjechał sprawca wypadku, był trzeźwy, są co najmniej nie na miejscu. Wiem, że policja musi sprawdzać wszystkich uczestników wypadku, ale do gazety takie informacje się nie nadają. Dziwne, że nie podaje się stanu trzeźwości sprawców. Żal ich, ale to z ich winy.
Oczywiście, że się podaje informacje o trzeźwości sprawców. Ale to wypadki śmiertelne. Krew badana jest później.
Do red.Komu potrzebna jest informacja, że ten kto prawidłowo jechał i został poszkodowany przez sprawcę wypadku, był trzeźwy??
Informacje o tym, że ten, w kogo wjechał sprawca wypadku, był trzeźwy, są co najmniej nie na miejscu. Wiem, że policja musi sprawdzać wszystkich uczestników wypadku, ale do gazety takie informacje się nie nadają. Dziwne, że nie podaje się stanu trzeźwości sprawców. Żal ich, ale to z ich winy.
Oczywiście, że się podaje informacje o trzeźwości sprawców. Ale to wypadki śmiertelne. Krew badana jest później.
Do red.Komu potrzebna jest informacja, że ten kto prawidłowo jechał i został poszkodowany przez sprawcę wypadku, był trzeźwy??