W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukiwali 34-letniej mieszanki Jarosławia. Kobieta, 3 sierpnia opuściła miejsce zamieszkania i kontakt z nią się urwał. Po kilku dniach jej ciało znaleziono na ternach leśnych. Policja bada okoliczności jej śmierci.
Rysopis zaginionej kobiety podawała jarosławska komanda policji oraz lokalne media. Apele o pomoc w odnalezieniu kobiety pojawiały się na popularnym portalu społecznościom. Jak wówczas podawano[paywall] w dniu zaginięcia mieszkanka Jarosławia ubrana była w granatowy t-shirt, krótkie jeansowe spodenki, sandały koloru brązowego. Na szyi miała założony złoty łańcuszek z okrągłym medalikiem. Z domu oddaliła się brązowa mazdą na przeworskich numerach rejestracyjnych. Policja prowadzała akcję poszukiwawczą. Martwa kobietę znalazł jednak przypadkowy przechodzień. Ciało ujawniono w samochodzie, w którym opuścił dom. Był on zaparkowany w okolicach terenów leśnych. Trwają policyjne działania zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zgonu młodej kobiety. Jak informują przedstawiciele tutejszej komendy jedną z hipotez branych pod uwagę w postepowaniu jest samobójstwo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze