Reklama

Tragiczny finał poszukiwań 34-letniej jarosławianki

11/08/2021 13:00

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukiwali 34-letniej mieszanki Jarosławia. Kobieta, 3 sierpnia opuściła miejsce zamieszkania i kontakt z nią się urwał. Po kilku dniach jej ciało znaleziono na ternach leśnych. Policja bada okoliczności jej śmierci.

Rysopis zaginionej kobiety podawała jarosławska komanda policji oraz lokalne media. Apele o pomoc w odnalezieniu kobiety pojawiały się na popularnym portalu społecznościom. Jak wówczas podawano[paywall] w dniu zaginięcia mieszkanka Jarosławia ubrana była w granatowy t-shirt, krótkie jeansowe spodenki, sandały koloru brązowego. Na szyi miała założony złoty łańcuszek z okrągłym medalikiem. Z domu oddaliła się brązowa mazdą na przeworskich numerach rejestracyjnych. Policja prowadzała akcję poszukiwawczą. Martwa kobietę znalazł jednak przypadkowy przechodzień. Ciało ujawniono w samochodzie, w którym opuścił dom. Był on zaparkowany w okolicach terenów leśnych. Trwają policyjne działania zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zgonu młodej kobiety. Jak informują przedstawiciele tutejszej komendy jedną z  hipotez branych pod uwagę w postepowaniu jest samobójstwo. 


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości