Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Widełce.
Do zdarzenia doszło 5 września, przed godz. 16, na DK 9 w Widełce.
Jadący w kierunku Rzeszowa kierowca ciągnika siodłowego prawdopodobnie wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu. Załadowana tłuczniem naczepa się wypięła i przygniotła kabinę ciężarówki.
34-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego zginął na miejscu.
Na miejscu wraz z prokuratorem pracowali kolbuszowscy policjanci. Pojazd i naczepę zabezpieczono na policyjnym parkingu. Policjanci wyjaśniają dokładny przebieg zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wp czy wy jesteście jeszcze pijani? ,bo wg waszego przekazu to ten wypadek jeszcze się nie zdarzył. Cytuję ^do zdarzenia doszło 6 września przed godz. 16 na dk9 w Widełce^.
''Do zdarzenia doszło 6 września, przed godz. 16, na DK 9 w Widełce.''- artykuł ukazał się 6 września o godz. 9 rano!
Czyli znowu mamy przykład nadmiernej prędkości . Szkoda człowieka ale widać bardzo mu się spieszyło ta tamten świat.
Poprawcie datę !!!
Wp czy wy jesteście jeszcze pijani? ,bo wg waszego przekazu to ten wypadek jeszcze się nie zdarzył. Cytuję ^do zdarzenia doszło 6 września przed godz. 16 na dk9 w Widełce^.
''Do zdarzenia doszło 6 września, przed godz. 16, na DK 9 w Widełce.''- artykuł ukazał się 6 września o godz. 9 rano!