Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniane są w prowadzonym postępowaniu.
Do potrącenia 76-letniej mieszkanki Jarosławia doszło w piątek. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący skodą 76-letni mieszkaniec Jarosławia nie ustąpił pierwszeństwa pieszej na oznakowanym przejściu dla pieszych.
Doprowadził do potrącenia. Seniorka z obrażeniami trafiła do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować.
Kierujący był trzeźwy. Pobrano mu krew do badań oraz zatrzymano prawo jazdy. Na miejscu czynności procesowe pod nadzorem prokuratury prowadziła grupa dochodzeniowo-śledcza.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze