W niedzielę, 14 lipca około g. 22.45 dyżurny brzozowskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Barycz. Na miejsce zadysponował wszystkie służby ratownicze.
Jak wstępnie ustalono, kierowca volkswagena golfa, podczas wykonywania manewru wyprzedzania innego pojazdu, zjechał z drogi. To spowodowało wywrócenie pojazdu, z którego wypadło dwóch mężczyzn – kierowca i pasażer.
– Jeden z nich poniósł śmierć na miejscu, natomiast wobec drugiego została podjęta akcja reanimacyjna, która trwała ponad godzinę. Pomimo podjętych wysiłków służb ratowniczych, życia drugiego mężczyzny nie udało się uratować
– przekazał asp. Tomasz Hałka.
Ofiary wypadku to dwaj mieszkańcy powiatu brzozowskiego, w wieku 60 i 52 lat.
– Na miejscu zdarzenia, w obecności prokuratora pracowali policjanci. Wykonane czynności pozwolą ustalić przyczyny wypadku oraz tego, który z mężczyzn był kierującym, a który pasażerem volkswagena
– poinformował asp. T. Hałka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze