Po każdym zamachu, związanym z działalnością państwa islamskiego, w polskich mediach i internetach pojawia się ogromna liczba komentarzy wygłaszanych przez wszystkich, którzy nagle poczuli się specjalistami w dziedzinie polityki światowej, religioznawstwa i historii. Jak wiadomo, każdy Polak czuje się ekspertem w każdej sprawie: od sportu począwszy, przez politykę, aż po zdrowie, toteż w powodzi autorytatywnych wypowiedzi możemy się wciąż pławić (bo utopić się w nich raczej nie możemy, ze względu na ich płytkość).
Zaś sami maluczcy, gdy politycy zostawiali ich w spokoju, dobrze sobie żyli obok wyznawców innych religii czy kultur. Dość wspomnieć, że w czasach największej potęgi politycznej Polska (za czasów Jagiellonów) była krajem znanym z tolerancji religijnej, do którego uciekali imigranci z całej Europy. To właśnie tutaj żyli obok siebie katolicy, prawosławni, judaiści, protestanci, muzułmanie, karaimi, chazarowie i inni.
Jeśli sięgnąć jeszcze dalej w historię, to okaże się, że w najważniejszej dla polskiej tożsamości narodowej bitwie pod Grunwaldem po jednej stronie walczyli: Polacy, Litwini, Rusini, Wołosi, Czesi i Tatarzy pod wodzą króla, który przyjechał tu z Litwy. To właśnie multikulturalizm i tolerancja religijna były źródłem politycznej i gospodarczej siły Rzeczpospolitej. Mało tego, dziś setki tysięcy Polaków są beneficjentami europejskiego multikulturalizmu, bo jakiś zachodni kraj wpuścił ich w swe granice, dał im pracę, opiekę socjalną i poczucie godności.
Nie są to żadne odkrycia, w gruncie rzeczy to wie każdy z nas. Dlatego tak trudno ścierpieć, kiedy słyszy się w mediach kretyńskie wypowiedzi ignorantów na wysokich szczeblach.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Błaszczak (I NIE TYLKO ON) to kompletny idiota i pierdoli jak potłuczony, jednakowoż może tylko jeden cytat; ''Mamy wolność słowa i wolność bycia sobą Mamy prawo wyboru i prawo do bycia idiotą'' YOUTUBE.COM - DEZERTER - PRAWO DO BYCIA IDIOTĄ
Żyli wszyscy razem do czasu gdy banderowcy wymordowali 500 tys. Polaków, 250 tys. Żydów i sporo Ormian, Czechów i Rosjan na terenie Wołynia i Małopolski Wschodniej.Dlaczego Ukraińcy nie lubią innych narodowości? Dlaczego zniszczyli wielokulturowość?
Napisał inteligentny i kulturalny banderowiec...Ręce opadają. Krytykujcie Ukraińskich ministrów!
Banderowiec ?!?! W sumie ciekawe, jednakowoż nie wiadomo z czego wynikające spostrzeżenie ?!?
"Tak długo jak człowiek będzie zabijał zwierzęta, ludzie będą zabijali się nawzajem'' - PITAGORAS YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSO YOUTUBE.COM - MISTYCYZM 13 - WEGETARIANIZM YOUTUBE.COM - VULTURES - IGNORANCE PREVAILS
" W chwili obecnej cywilizowane narody utrzymują tak wiele rzeźni dla zabijania niewinnych zwierząt. Gdy wrogowie atakują jakiś naród i dokonują masowej rzeź jego obywateli. Wówczas maskrę tę należy uważać za reakcję za grzeszne działania tych obywateli. Takie jest prawo Natury'' - PRABHUPADA YOUTUBE.COM - JESZ MIĘSO ?! TO MUSISZ TO ZOBACZYĆ NA WŁASNE OCZY !!! YOUTUBE.COM - HUNTER - IMPERIUM UBOJU EWANGELIA POKOJU - WEGANIZM.BLOX.PL
Jestem wegetarianką. Mnie nie muszisz przekonywać.Wielu Polaków zrezygnowało z jedzenia mięsa. Za to Ukraińcy wykupują 'padlinę' z każdego marketu.
Krytykujesz Polskę, Polaków i polskiego ministra.Tyle jadu mają tylko banderowcy. Nienawidzicie Polaków, Żydów, Ormian, Rosjan i Czechów.
Wielu Polaków przeszło na wegetarianizm. Zacznij nauczać na Ukrainie.
Nie ma we mnie żadnego jadu czy nienawiści, jednakowoż jak ktoś jest idiotą i opowiada głupoty, to trzeba w jakiś sposób zareagować, niezależnie czy ten ktoś jest Polakiem, Niemcem, Francuzem, Chinczykiem czy kimkolwiek innym. Ps. a Ormian wręcz kocham, szczególnie czterech gości pod nazwą SYSTEM OF A DOWN
Po pierwsze - pan Mariusz Błaszczak.Po drugie - MINISTER SPRAW WEWNTRZNYCH I ADMINISTRACJI.Po trzecie - chamski komentarz.Po czwarte - krytykuj ukraińskich polityków.
Jaki znowu chamski komentarz ?!? A niby za co mam krytykować ukraińskich politykow ?!?
Pierwszy komentarz w tej dyskusji jest Twojego autorstwa.Przestańcie pluć na Polskę i Polaków!
Catwomen, jesteś wege ?!? No to miła zaskoczka ! Piszesz, że wielu Polaków przeszło na wegetarianizm, tak to prawda, jest nas coraz więcej NADCIĄGA DRUGA FALA WEGETARIANIZMU - NATEMAT.PL Ciekawe jak z tym jest wśród Ukraińców ?!?
Chodzi o pierwszy chamski post w tej dyskusji.
Pluć ?!? Ja osobiście nie oplułem ostatnimi czasy nikogo, no może w podstawówce zdarzył się taki incydent, ale to było wieki temu. A może pan red. Juszczyk, który napisał powyższy tekst opluł kogoś ?!? Zapytaj go o to, ciekawe co ci odpowie ?!?
To była metafora.Plujecie jadem nienawiści do Polaków.
Tu nie ma nic chamskiego, po prostu, stwierdzenie faktu nic więcej. A jak jesteś przewrażliwiona to twój problem. Komentarz ten zawiera tylko jedno tzw.brzydkie słowo na literę P. Jednakowoż jak śpiewał Dezerter ; '' Nie ma brzydkich słów są tylko brzydkie myśli'' YOUTUBE.COM - DEZERTER - BRZYDKIE SŁOWA
"Ostatnio, w kontekście zamachu w Nicei, jeden z polityków (bodajże minister) stwierdził, że zdarzenie to jest konsekwencją stosowanej od lat w zachodniej Europie polityki multikulturazlimu, a jedynym sposobem obrony przed islamskim terroryzmem jest powrót do ortodoksyjnej formy' ". Panie redaktorze, zauważyłem , że już od dawna Pan , jak i Pana redakcyjni koledzy , macie antypolskie postawę w swych wypowiedziach . Rozumiem ,że macie - jak każdy prawo do liberalnych , masońskich poglądów, ale zostawcie je jako redaktorzy dla siebie ,w domu . W pracy , macie mieć poglądy co najmniej obiektywne , lub propolskie , tak , bo pracujecie w polskiej jakby nie było gazecie . A teraz do rzeczy. Polityka multikulti stosowana przez tzw. Zachód od zakończenia II wojny światowej , polegająca na ściąganiu taniej siły roboczej w celu szybkiego odrobienia powojennych strat . zwłaszcza w przemyśle , spowodowała,że liczba obywateli w wielu państwach , którzy w którymś tam pokoleniu przybyli na Zachód ,sięga już kilkudziesięciu % populacji . Niedawno widziałem w 'Faktach " scenę , gdzie do protestujących Anglików , wychodzi Arab i mówi wprost, cytuje " boicie się , bo was przejmujemy , tak przejmujemy ". Wielu z Brytyjczyków , istotnie jest tolerancyjnych , ale po przekroczenie pewnej akceptowalnej granicy dla obcych , spowodowało wybuch niechęci , który wcześniej był skrywany pod pojęciem liberałów 'poprawności politycznej " , która sama w sobie polega na kłamstwie , przeinaczaniu faktów. . Przecież nie jest żadną tajemnicą ,że wiek populacji muzułmańskiej i białych jest nieporównywalny. Biała dziewczyna , z reguły " wyemancypowana , prowadząca bujne "towarzyskie życie ", a co za tym idzie , póżno - jeśli w ogóle rodzi z reguły 1 , max . 2 -je dzieci . W tym czasie muzułmanka , pierwsze dziecko rodzi około 18 roku życia . Gdy biała urodzi , to muzułmanka ma juz 5 -ro lub 6 -ro dzieci . Tu nie treba być żadnym matematykiem ,żeby zauważyć. , policzyć ,że równowaga między rodowitymi mieszkańcami , a przybyszami osiągnie równowagę za około 40 lat. Powie Pan i jemu podobni i co z tego? Dużo z tego , bo to oznacza , że we wszelkich wyborach , które jeszcze będą istniały , obcy je wygrają, bo zagłosują na jedną : swoją partię. Jeszcze będzie można brać udział w wyborach , ale gdy obcy wygrają , wybory parlamentarne , no to jest przecież jasne ,ze utworzą swój rząd muzułmański ze wszystkimi skutkami / MSW -POLICJA / MSZ - POLITYKA ZAGRANICZNA /, MON - OBRONNOŚĆ , MINISTERSTWO OŚWIATY - NAUKA /. Wygrane wybory prezydenckie , to wybór prezydenta muzułmanina , samorządowe , to wybór lokalnych władz muzułmańskich / burmistrz , prezydent miasta , mer itd . Przecież tylko ignorant lub idiota może mówić ,że to nieprawda. Niech Pan przeczyta w internecie o wydarzeniach sprzed paru laty w Danii . Właśnie muzułmańskie lokalne władze , które już tam istnieją na Swięta Bożego Narodzenia , nie chciały - pomijając nawet fakt laicyzacji tego narodu , postawić w centrum miasteczka tradycyjnej choinki, -Powód ? Brak pieniędzy w miejskim budżecie . Na pytanie , " to dlaczego świętowano wcześniej ich święto "? Brakło odpowiedzi i w konsekwencji , jeszcze , powtrarzam jeszce postawiono tę choinkę . Ale gdy sięgną po pełną władzę , już nie będą nikogo , -Pana również pytać czy mogą , muszą itd . To wtedy takim jak Pan i jemu podobnym otworzą sie oczy i poznają , co to muzułmańska " sprawiedliwość i demokracja . Oby Pan nie doczekał takich upiornych czasów , bo ja w tym syfie nie chciałbym żyć .
Błaszczak (I NIE TYLKO ON) to kompletny idiota i pierdoli jak potłuczony, jednakowoż może tylko jeden cytat; ''Mamy wolność słowa i wolność bycia sobą Mamy prawo wyboru i prawo do bycia idiotą'' YOUTUBE.COM - DEZERTER - PRAWO DO BYCIA IDIOTĄ
Brawo!
Żyli wszyscy razem do czasu gdy banderowcy wymordowali 500 tys. Polaków, 250 tys. Żydów i sporo Ormian, Czechów i Rosjan na terenie Wołynia i Małopolski Wschodniej.Dlaczego Ukraińcy nie lubią innych narodowości? Dlaczego zniszczyli wielokulturowość?