Reklama

Trwa znakomita seria piłkarzy Polonii. Zawód w Jarosławiu i Sieniawie

Piłkarze III ligi lubelsko-podkarpackiej rozegrali w ten weekend (12 – 13 września br.) 9. kolejkę mistrzowskich spotkań. Zadziwia Polonia Przemyśl, która wygrała piąty z sześciu ostatnich pojedynków.

Beniaminek z Przemyśla tym razem nie dał szans lokalnemu rywalowi z Przeworska. Orzeł poległ u siebie po raz kolejny i jego sytuacja w tabeli robi się coraz bardziej dramatyczna. Podopieczni Pawła Załogi wygrali 2:0 (1:0), a bramki strzelili Arkadiusz Gosa (38. min) i Krystian Kazek (77. min.).
Spore rozczarowanie przeżyli na pewno kibice w Jarosławiu i Sieniawie. Wydawało się, że zarówno JKS 1909, jak i Sokół stanęli już na nogi, ale widać wahania formy są zbyt poważne. JKS 1909 nie sprostał u siebie Chełmiance Chełm, przegrywając 0:2 (0:2), Sokół zaś uległ Tomasovii Tomaszów Lubelski 2:3 (1:2). Bramki dla sieniawian zdobyli Artur Bańka (13. min) i Mateusz Jędryas (77. min).
Dobry mecz obejrzeli kibice w Wólce Pełkińskiej. Podopieczni Marka Rybkiewicza zdecydowanie postawili się Motorowi Lublin, minimalnie, ale jednak przegrywając 0:1 (0:0).
Straty dwóch punktów szkoda Piastowi Tuczempy, który w meczu z Lewartem po raz kolejny zapłacił za brak doświadczenia i cwaniactwa. Zespół kierowany przez Marka Strawę zremisował 1:1 (1:0), a autorem jedynego trafienia był Karol Wota (11. min).


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Obiektywny - niezalogowany 2015-09-13 22:44:23

    Widać w tej Drużynie kolektyw i potencjał. Przy pomocy ze strony Miasta mogliby powalczyć o II ligę. Mecze na szczeblu centralnym - to byłoby coś dla Przemyśla!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    abcd - niezalogowany 2015-09-14 19:10:56

    Paweł Załoga udowadnia, że to kwestia czasu kiedy poprowadzi drużynę w wyższej lidze. Nie ma przypadku w tym, że wszędzie gdzie jest robi wynik powyżej możliwości klubu. Chciałoby się żeby Polonia znalazła się w rozgrywkach ogólnopolskich (dzieli ją już bardzo niewiele) niestety jest jeden problem, ten problem to stadion w katastrofalnym stanie. Wstyd, że nawet w małych miasteczkach można wybudować małe kameralne stadiony, a w przypadku Przemyśla (a dokładniej Polonii) jest to niemożliwe. Nikt nie mówi o budowaniu wielkich nowych obiektów, ale przecież postawienie dwóch trybun (albo nawet jak w przypadku Polonii postawienie jednej nowej i remont jednej z istniejących) to nie są jakieś wielkie wydatki, szczególnie, że dużą część kosztów pokrywa rząd bądź UE wystarczy mieć poparcie lokalnych posłów i włodarzy miasta. Panowie zróbcie coś z tym, bo szkoda, że gdy w klubie pojawiła się po latach normalność, co przekłada się na wyniki może to zostać zniszczone przez brak odpowiedniego zaplecza.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama