Urząd pocztowy oraz Galeria Sztuki „Pod Aniołem”, mieszczące się w budynku urzędu gminy, już niebawem zyskają nowy wygląd. Pomieszczenia staną się również bardziej funkcjonalne.
Pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej w Tryńczy zdążyli już usunąć tapety i farby. Skuli tynki, uzupełnili ubytki w ścianach oraz wykonali izolację.
Galeria Sztuki „Pod Aniołem” im. Stanisława Perykaszy przy trynieckim urzędzie gminy działa już od trzynastu lat, pod patronatem[paywall] wójta i jarosławskiego liceum sztuk plastycznych. Pieczę nad nią sprawuje Gminna Biblioteka Publiczna w Tryńczy.
Prezentowane są tam prace lokalnych artystów, rękodzieła twórców ludowych z terenu gminy oraz mają tam miejsce wystawy prac znanych i cenionych artystów z całego kraju, a niekiedy i zza granicy.
Po zakończeniu remontu tym bardziej będzie zachwycać swoim wyglądem oraz zachęcać do zwiedzania. Wycieczki grup zorganizowanych najlepiej będzie umawiać telefonicznie, pod numerem telefonu 16 6421124 lub 16 6421221.

fot.UG Tryńcza
Remonty zwykle przynoszą niezwykle pozytywne zmiany nie tylko w wyglądzie, ale również funkcjonalności pomieszczeń.
MR
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze