Kilkusetosobowa grupa z naszego regionu uczestniczyła 1 października br. w Warszawie w Marszu Miliona Serc. Przedsięwzięcie, w którym łącznie wzięło udział kilkaset tysięcy osób, odbyło się z inicjatywy Donalda Tuska i Koalicji Obywatelskiej. Lider KO w piątek, 6 października br., zawita do Przemyśla. Otwarte spotkanie odbędzie się o godzinie 17 w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
autor: mars
Z Podkarpacia na marsz wyjechało ok. 20 autokarów, m.in. z: Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska, Sieniawy, Rzeszowa, Stalowej Woli, Krosna, Sanoka czy Jasła.
– Marsz był wyrazem sprzeciwu wobec coraz bardziej represyjnego względem obywateli, a szczególnie wobec kobiet, państwa. Był też manifestacją zjednoczenia całej demokratycznej opozycji, ruchów społecznych i wszystkich Polaków, którzy nie godzą się na niszczenie ojczyzny
– powiedział poseł KO z Przemyśla Marek Rząsa...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 71% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze