W niedzielę, 4 lutego, około g. 20.40, policjanci stalowowolskiej drogówki otrzymali informację o jadącym pod prąd ul. KEN w Stalowej Woli pojeździe marki Audi A4. Funkcjonariusze ruchu drogowego podjęli próbę zatrzymania mężczyzny, lecz ten widząc patrol jedynie przyśpieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg.
Kierowca nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe, więc mundurowi poprosili o wsparcie. Dyżurny zawiadomił inne patrole. Podczas ucieczki ulicami Stalowej Woli, kierowca audi popełnił szereg wykroczeń a także uszkodził dwa radiowozy. Końcowo, został zatrzymany na skrzyżowaniu ul. Energetyków z ul. Wąską. Za kierownicą audi siedział 30-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Trzeźwy i z uprawnieniami do kierowania.
Jak tłumaczył: uciekał, bo chciał sprawdzić, czy poczuje się tak samo, jak grając w gry komputerowe. Została mu pobrana krew do badań na zawartość innych substancji zabronionych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze