Reklama

Uciekał przed policją, bo chciał się poczuć jak w grze komputerowej

05/02/2024 11:24

W niedzielę, 4 lutego, około g. 20.40, policjanci stalowowolskiej drogówki otrzymali informację o jadącym pod prąd ul. KEN w Stalowej Woli pojeździe marki Audi A4. Funkcjonariusze ruchu drogowego podjęli próbę zatrzymania mężczyzny, lecz ten widząc patrol jedynie przyśpieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg.

Kierowca nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe, więc mundurowi poprosili o wsparcie. Dyżurny zawiadomił inne patrole. Podczas ucieczki ulicami Stalowej Woli, kierowca audi popełnił szereg wykroczeń a także uszkodził dwa radiowozy. Końcowo, został zatrzymany na skrzyżowaniu ul. Energetyków z ul. Wąską. Za kierownicą audi siedział 30-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Trzeźwy i z uprawnieniami do kierowania.

Jak tłumaczył: uciekał, bo chciał sprawdzić, czy poczuje się tak samo, jak grając w gry komputerowe. Została mu pobrana krew do badań na zawartość innych substancji zabronionych. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama