Reklama

Uczniowie szkół średnich otrzymali stypendia

01/12/2019 09:30

80 najbardziej uzdolnionych uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu przeworskiego otrzymało stypendium. Okolicznościowe dyplomy młodzi ludzie odebrali w ubiegłym tygodniu.

Zarząd powiatu przyznał 80 stypendiów w ramach programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół, dla których organem prowadzącym jest powiat przeworski. Granty trafią do[paywall] 43 uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku, 33 Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku i 4 uczęszczających do Zespołu Szkół w Sieniawie.

Starosta przeworski Bogusław Urban i wicestarosta Jerzy Mazur odwiedzili w ubiegłym tygodniu wszystkie trzy wymienione wyżej szkoły, gdzie podjęła ich społeczność uczniowska oraz dyrektorzy placówek. Włodarze powiatu przekazali na ręce wyróżnionych dyplomy oraz gratulacje połączone z życzeniami dalszych sukcesów.


fot.Starostwo Powiatowe Przeworsk
Wyróżnieni uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama