Pierwszy dzień wiosny to nie tylko dzień wagarowicza. To również w wielu szkołach dzień, w którym uczniowie mogą się przysłużyć środowisku.

fot.UG Radymno
W ramach docenienia pracy młodzieży, burmistrz Mieczysław Piziurny ufundował dla uczniów kiełbaski, które z radością upiekli na ognisku w pobliżu uprzątniętego już kąpieliska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze