Reklama

Uczniowie w służbie czystości. Sprzątnęli ZEK w Radymnie

Pierwszy dzień wiosny to nie tylko dzień wagarowicza. To również w wielu szkołach dzień, w którym uczniowie mogą się przysłużyć środowisku.


fot.UG Radymno
W ramach docenienia pracy młodzieży, burmistrz Mieczysław Piziurny ufundował dla uczniów kiełbaski, które z radością upiekli na ognisku w pobliżu uprzątniętego już kąpieliska.

Młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. i Zespołu Szkół Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie wzieła udział w akcji sprzątania brzegów popularnego w mieście i okolicy zbiornika wodnego ZEK.

Uprzątnęła nie tylko sam brzeg, ale[paywall] i część błoni oraz drogę łączącą plażę z cyplem ZHP.

Jak informuje gmina Radymno, zebrali tam kilkanaście worków odpadów. Pokazuje to zasmucający fakt, że wielu ludzi obce jest pojęcie sprzątania po sobie.

W ramach docenienia pracy młodzieży burmistrz Mieczysław Piziurny ufundował dla nich kiełbaski, które z radością upiekli na ognisku w pobliżu uprzątniętego już kąpieliska.
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości