Przy Szkole Podstawowej w Walawie odbył się rodzinny piknik, który cieszył się dużym zainteresowaniem.
Wydarzenie zorganizowane przez Ochotniczą Straż Pożarną w Walawie oraz Szkołę Podstawową z Oddziałem Przedszkolnym im. Jana Pawła II okazało się wielkim sukcesem. Organizatorzy zaoferowali wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Podczas pikniku można było obejrzeć pokazy sprzętu strażackiego oraz medycznego, a także wziąć udział w kursie pierwszej pomocy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się prezentacja radiowozu policyjnego i pokaz pszczelarski przygotowany przez Związek Pszczelarzy Ziemi Przemyskiej.
Wspaniałą oprawę muzyczną zapewniła Orkiestra Dęta OSP Walawa. Najmłodsze dzieci ze szkoły z Walawy zaprezentowały pokaz tańca. Dla dzieci przygotowano liczne atrakcje, takie jak malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, zjeżdżalnie, a także gry i zabawy sportowe z nagrodami. Na pikniku nie zabrakło również rodzinnego grillowania, które stało się doskonałą okazją do integracji mieszkańców.
Sebastian ŁOŚ
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze