Reklama

Udany piknik z „Bieszczadzkimi Aniołami” w Nienadowej [ZDJĘCIA]

Na orliku w Nienadowej w gminie Dubiecko odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Powiatowe Centrum Terapii Środowiskowej i Integracji w Nienadowej, a sfinansowany przez Fundację „Bieszczadzkie Anioły”.

Przy pięknej słonecznej pogodzie uczestniczyło w nim sporo mieszkańców, a w rolach głównych wystąpiły dzieci i młodzież. Bo to dla nich wspomniana fundacja przeznaczyła 5 tys. zł na nagrody w trzech[paywall] konkursach: plastycznym, muzycznym i tanecznym.

Prace oraz występy uczestników oceniała komisja konkursowa w składzie: Magdalena Andrzejak (inspektor w Starostwie Powiatowym w Przemyślu), burmistrz miasta i gminy Dubiecko Jacek Grzegorzak oraz radny Rady Gminy w Dubiecku, nauczyciel i trener Zdzisław Tereszczak.

Część ufundowanych przez fundację nagród już trafiła do rąk laureatów, a kolejne trafią niebawem.

– Wśród nich integracyjne wyjazdy na basen i kręgle, trzystuzłotowe stypendia wypłacane przez trzy miesiące dla dwóch uczestników, którzy zajęli pierwsze miejsca w konkursach. Pierwsze wypłaty zostały już zrealizowane w poniedziałek, 23 maja – poinformowała rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Przemyślu Małgorzata Dachnowicz.

Jak już wspomnieliśmy, głównym organizatorem tej niezwykle udanej imprezy, w której znakomity popis tańca dała grupa ze Studia Tańca „Chillout” z Przemyśla, było Powiatowe Centrum Terapii Środowiskowej i Integracji w Nienadowej, na czele z kierownik Dorotą Daraż.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama