Młodzi reprezentanci Kolpinga Jarosław wystąpili w 2. Grand Prix Polski Juniorów, który odbył się w Ostródzie. Najlepiej zaprezentował się, mający za sobą debiut w LOTTO Superlidze, Dawid Jadam.
Dawid rozstawiony był w turnieju z nr 45. Rywalizował z rywalami starszymi nawet o dwa, trzy lata. Podjął rękawicę...
Po wygraniu 6 z 7 meczów w eliminacjach grupowych oraz turnieju barażowym, awansował do 1/8 finału. W eliminacjach[paywall] wygrał z: Adamem Linkiem 3:1 (-8, 6, 7, 12), Konradem Pyrą 3:0 (7, 6, 7), Michałem Kaźmierczakiem 3:0 (5, 6, 8), Mateuszem Gawlasem 3:0 (3, 5, 6), a przegrał jedynie z Kacprem Perkowskim 1:3 (-6, 7, -8, -8).
W turnieju barażowym Dawid pokonał Maksymiliana Alota 3:0 (9, 6, 9) i Jacka Mitasa 3:0 (7, 6, 5). W 1/8 finału uległ rozstawionemu z „jedynką” 17-letniemu Mateuszowi Żelengowskiemu 1:4 (-9, -9, 5, -9, -7). W meczu o lokaty 9. – 16. przegrał z Maciejem Dominem 0:3 (-7, -3, -10) i ostatecznie zajął miejsce 13. – 16. w turnieju.
W eliminacjach rywalizowała także Kinga Hawro. W swojej grupie zajęła 3. miejsce, pokonując: Wiktorię Wrzosek 3:2 (5, -5, 11, -6, 6), Wiktorię Serafin 3:2 (-7, 7, 7, -9, 6), Amelię Gargol 3:0 (2, 4, 3). Przegrała z Karoliną Hołdą 1:3 (9, -6, -7, -6) i Matyldą Hadryś 0:3 (-9, -7, -6).
Na wcześniejszym etapie zawodów, w kwalifikacjach dodatkowych grali Jagoda Chwojko i Alan Zieliński. Jagoda Chwojko przegrała minimalnie z Julią Gładysz 2:3 (10, 7, -11, -6, -9) w finale eliminacji.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze