Reklama

Uderzył w ogrodzenie. Miał prawie 3,2 promila

38-latek wypadł z jezdni i wjechał w ogrodzenie posesji. Na alkomacie wydmuchał blisko 3,2 promila.

Całe zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 7 bm., około g. 20.30, w Zawadce Osieckiej w powiecie jasielskim. Przybyli na miejsce policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle oraz Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie ustalili, że kierowca volkswagena w trakcie jazdy stracił panowanie nad pojazdem, w efekcie wypadł z jezdni i wjechał w ogrodzenie pobliskiej posesji.

38-latek, który wydmuchał blisko 3,2 promila, został zatrzymany i przewieziony do jasielskiej komendy. Zatrzymano mu też prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Teraz czekają go surowe konsekwencje.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/04/2024 09:45
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości