38-latek wypadł z jezdni i wjechał w ogrodzenie posesji. Na alkomacie wydmuchał blisko 3,2 promila.
Całe zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 7 bm., około g. 20.30, w Zawadce Osieckiej w powiecie jasielskim. Przybyli na miejsce policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle oraz Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie ustalili, że kierowca volkswagena w trakcie jazdy stracił panowanie nad pojazdem, w efekcie wypadł z jezdni i wjechał w ogrodzenie pobliskiej posesji.
38-latek, który wydmuchał blisko 3,2 promila, został zatrzymany i przewieziony do jasielskiej komendy. Zatrzymano mu też prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Teraz czekają go surowe konsekwencje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze