Reklama

Ukradł samochód... znajomej

29- letnia mieszkanka Przemyśla musiała być podwójnie zdziwiona. Raz, gdy zauważyła, że na parkingu przy ul. Rogozińskiego nie ma jej samochodu, a drugi, – kiedy okazało się, że ukradł go jej 21- letni znajomy.

Gdy kobieta zauważyła, że ktoś ukradł jej volkswagena golfa, którego od jakiegoś czasu z powodu urazu nogi nie używała od razu zgłosiła się na komendę.

Podczas rozmowy z policjantami wyznała, że gdy potrzebowała pomocy, korzystała z podwózki znajomego zamieszkałego na terenie powiatu przemyskiego. Wtedy zaczęła podejrzewać, że to on może stać za kradzieżą, ponieważ z domu zginęły też kluczyki do auta.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności i po ustaleniu miejsca zamieszkania mężczyzny, chcieli z nim porozmawiać, nie było go jednak w domu. W trakcie dalszych czynności, mundurowi odnaleźli samochód o wartości ponad 4 tys. zł zaparkowany w miejscowości Leszno w gminie Medyka.

Reklama

Kilka godzin później zatrzymali mężczyznę, który usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do winy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości