Pod opiekę specjalistów trafił 22-letni mężczyzna, który zamierzał odebrać sobie życie. Tragedii zapobiegli dwaj dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.
22-letni mieszkaniec gminy Wiązownica od kilku dni planował popełnić samobójstwo. Powodem miała być trudna sytuacja życiowa. Mężczyzna kontaktował się w sprawie swoich problemów z „Ogólnopolskim telefonem zaufania” i to właśnie pracownik tej linii kilka dni temu powiadomił dyżurnego jarosławskiej komendy o mrocznych zamiarach młodego człowieka. 22-latek w rozmowie telefonicznej nie podał swoich danych personalnych ani dokładnego adresu. Można było jedynie wywnioskować, że zamieszkuje samotnie na jednej z ulic w Jarosławiu. Do mężczyzny udało się dotrzeć dzięki dzielnicowym asp. Zbigniewowi Marszałowi i st. sierż. Wojciechowi Bereźnickiemu. Ustalili oni miejsce jego pobytu i weszli do mieszkania. Wezwani na miejsce ratownicy medyczni zdecydowali, że młody człowiek powinien trafić pod opiekę specjalistów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze