Karmę dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach pracownicy urzędu zbierali wspólnie z pracownikami jednostek i spółek miejskich. W ich imieniu przekazał podarunek prezydent Wojciech Bakun.
Prezydent spotkał się z kierownikiem schroniska Przemysławem Grządzielem dzień przed Wigilią.
Dla obecnie przebywających w schronisku 120 psiaków i 60 kotów zebrano blisko 450 kg suchej i mokrej karmy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Prezydent w swoim żywiole. Autopromocja czyli coś czym się głównie (właściwie to chyba tylko a nie głównie) zajmuje już od pierwszego miesiąca swojego urzędowania. Sama akcja godna pochwały i z tego tytułu brawa dla pracowników UM i spółek miejskich.
Prezydent w swoim żywiole. Autopromocja czyli coś czym się głównie (właściwie to chyba tylko a nie głównie) zajmuje już od pierwszego miesiąca swojego urzędowania. Sama akcja godna pochwały i z tego tytułu brawa dla pracowników UM i spółek miejskich.