Reklama

Urzędnicy przemyskiego magistratu zebrali karmę dla zwierzaków [ZDJĘCIA]

Karmę dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach pracownicy urzędu zbierali wspólnie z pracownikami jednostek i spółek miejskich. W ich imieniu przekazał podarunek prezydent Wojciech Bakun.

Prezydent spotkał się z kierownikiem schroniska Przemysławem Grządzielem dzień przed Wigilią. 

Dla obecnie przebywających w schronisku 120 psiaków i 60 kotów zebrano blisko 450 kg suchej i mokrej karmy.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    HakunaBakuna - niezalogowany 2020-12-27 00:32:54

    Prezydent w swoim żywiole. Autopromocja czyli coś czym się głównie (właściwie to chyba tylko a nie głównie) zajmuje już od pierwszego miesiąca swojego urzędowania. Sama akcja godna pochwały i z tego tytułu brawa dla pracowników UM i spółek miejskich.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama