Reklama

Uszkodzili elewację budynku spółdzielni. Odpowiedzą przed sądem

Co prawda do uszkodzenia elewacji kamienicy doszło w grudniu ubiegłego roku, ale wytypowanie i zatrzymanie odpowiedzialnych za szkody trwało do teraz.

Dwaj 17-latkowie, którzy uderzając pięściami w ścianę uszkodzili ją, powodując wgniecenia i ubytki tynku, usłyszeli zarzuty.

Za umyśle uszkodzenie mienia (przemyska spółdzielnia wyceniła straty na przeszło 3,5 tys. zł) grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości