Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Plener w muzeum”.
Konkurs adresowany jest do osób, które ukończyły 16 lat, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Uczestnicy przez miesiąc będą mogli fotografować w gmachu głównym muzeum i oddziałach: w Muzeum Dzwonów i Fajek oraz w Muzeum Historii Miasta.
Następnie prace zakwalifikowane przez jury konkursowe będą eksponowane na wystawie w Małej Galerii Fotografii (Rynek 9), której otwarcie nastąpi w Noc Muzeów. Jury przyzna również I, II i III nagrodę. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udział w spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 7 kwietnia, o godzinie 11 w gmachu głównym muzeum. Podczas spotkaniu nastąpi rejestracja uczestników oraz przedstawiony zostanie szczegółowy regulamin konkursu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze