Obecnie ruch na drodze wojewódzkiej nr 884 odbywa się wahadłowo, ale za chwilę rozpocznie się podnoszenie ciężarówki i droga zostanie zamknięta.
Do zdarzenia doszło dziś rano na łuku drogi w Babicach w powiecie przemyskim. – 60-letni kierowca samochodu ciężarowego, mieszkaniec powiatu łańcuckiego, prawdopodobnie nie dostosował prędkości i doprowadził do przewrócenia się pojazdu wraz z ładunkiem – mówi mł. asp. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Oprócz kierowcy, w samochodzie podróżowało dwóch pasażerów. Nikomu nic się nie stało. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne samochodu i naczepy.
Obecnie ruch na drodze wojewódzkiej nr 884 odbywa się wahadłowo, ale za chwilę rozpocznie się podnoszenie ciężarówki oraz rozsypanego na poboczu drewna i droga zostanie zamknięta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Takiemu czubowi powinno się od razu zabierać kwity, mleko powinien roznosić a nie takie ładunki przewozić, bezmózgowie.
Wczoraj, w tym samym miejscu mijałam naładowane wysoko, do nieprzytomności naczepy z drewnem. Tak jest codziennie. czy ktoś to kontroluje i sprawdza, czy tylko stoją w Krzywczy i suszą?
"tir z drewnem" i to jeszcze z małej litery... kto to pisał w ogóle? To zestaw ciężarowy a nie "tir"
Jak ukończysz 18 lat i zrobisz prawko to zrozumiesz że takie wypadki się zdarzają nawet najlepszym kierowcom,
''Umarłe drzewa proszą o litośćUmarłe drzewa przed śmiercią krzycząJuż czas ! Już czas ! Już czas !''
Oczywiście że należy mu zabrać i to dożywotnio,jechałem godzinę prędzej,droga sucha więc cisnął aż go wyrzuciło ,szczęście że nie było nikogo na chodniku.Na tej drodze aż się prosi o codzienne patrole ITD,polecam czerwone ciężarówki okolicznej firmy ,jeżdżą jak kowboje,oczywiście stadnie żeby się nie zgubić
Panie Dynowianin masz jakiś problem z czerwonymi ciężarówkami? Pakujemy w Dynowie na rozdrożu zapraszam codziennie od poniedziałku do piątku w około godziny 17-tej
Takiemu czubowi powinno się od razu zabierać kwity, mleko powinien roznosić a nie takie ładunki przewozić, bezmózgowie.
Wczoraj, w tym samym miejscu mijałam naładowane wysoko, do nieprzytomności naczepy z drewnem. Tak jest codziennie. czy ktoś to kontroluje i sprawdza, czy tylko stoją w Krzywczy i suszą?
"tir z drewnem" i to jeszcze z małej litery... kto to pisał w ogóle? To zestaw ciężarowy a nie "tir"